Uczucie lęku po odstawieniu narkotyków

Witam, mam problem, mianowicie, od kwietnia tego roku odstawiłem narkotyki(amfetamina i temu podobne specyfiki, były to też dopalacze w proszku, które pobudzały organizm) Od tego czasu mam uczucia lęku i jego napady przy, których towarzyszy przyspieszona akcja serca. Objawy te już zaczęły ustępować, ale niestety wczoraj wieczorem leżąc na łóżku oglądając film i nie podejmując żadnego wysiłku miałem owy napad, trwał 2 minuty, strach i szybkie bicie serca. Czy da się z tym walczyć, leczyć, pozbyć?

Dzień dobry,

Namawiam na wizytę u lekarza PSYCHIATRY, który po zbadaniu Pana, będzie w stanie i odpowiedzieć szczegółowo na Pana pytania i wprowadzić odpowiednie leczenie (farmakoterapia i/lub psychoterapia).
Pomoc może Pan uzyskać np.: w PZP lub prywatnie.

Szanowny Panie,

radzę jak najszybciej skontaktować się i umówić z lekarzem psychiatrą. Chociażby pod kątem sprawdzenia, czy nie doszło u Pana do wyzwolenia psychozy, które są możliwe po braniu narkotyków, lub do uszkodzeń mózgu.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Anna Szostak, www.ctzo.org