Uczucie miękkich nóg podczas stania

Szanowni Państwo Stojąc w miejscu odczuwam coś takiego jakby mi miękły nogi do tego nie mogę się skupić, najczęściej zdarza mni się to w kościele i w miejscach gdzie jest wiele ludzi, ale tylko w momentach stania, przeskakuję wtedy z nogi na nogę, w czasie uprawiania sportu jest ok. Mam 28lat 180cm94kg jestem aktywny biegam i ćwiczę, nie mam nałogów. mam płaskostopie i lekko skrzywiony kręgosłup piersiowy, oraz tendencje do płaskiego ustawiania kości krzyzowej. Diękuję za odpowiedź

Renata GrzechociĹska

Objawy wskazują na stany przedomdleniowe. Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką.