Uczucie podrażnienia i niewyraźne widzenia

Od około 2 miesięcy mam problemy z oczami. Początkowo było to poczucie podrażnienia, potem zamazywanie obrazu, niewyraźne widzenie. Po kroplach (antybiotyk steryd) przeszło na ok 10 dni, potem wróciło (słabiej). Trochę pomagają krople z kw. Hialuronowym. Po kolejnej kuracji (antybiotyk steryd) jest lepiej, jednak ciągle zdarza się zamazanie widzenia, uczucie podrażnienia, trochę większa wrażliwość na światło i jakby malutkie jasne rozbłyski na brzegach pola widzenia. Badanie okul. bez wad.

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. prosze koniecznie udac sie do lekarza okulisty.