Uczucie zmęczenia i uciekania życia

Witam, co mam zrobić, życie mi przecieka przez palce, jestem ciągle zmęczony, apatyczny, bezsilny, czasami dochodzą lęki, do tego nieustanne bóle głowy i wiele innych objawów. Leki od psychiatry nic nie dają, albo pogarszają. Badania póki co, niczego nie wykazują. Dietetyk polecił zbadanie m.in. kortyzolu ze śliny. Nie mam już pieniędzy, mam dość ostracyzmu, chcę działać, spełniać się. Proszę niech ktoś mi poradzi, pomoże w jakiś sposób.

Jesli lekarze wykluczyli somatyczne podłoże zaburzeń, najprawdopodobniej mają one żródło emocjonalne i/lub osobowościowe. Zachęcam do skontaktowania sie z psychologiem i podjęcia psychoterapii.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza