Upławy po usunięciu polipów z szyjki macicy

Co mam zrobić bo nie wiem: ciągle muszę nosić podpaskę. Podpaska jest cała brudna. To są chyba upławy koloru żółtawego, lekkie plamienia. Nawet czuję nie zaciekawy zapach. Pojawiło się na dodatek: silne pieczenie i swędzenie. Pomóżcie mi bo ja nie wiem co mam robić. Lekarka powiedziała że jest wszystko dobrze, a ja się bardzo niepokoję. Dodam że miałam usuwanego polipa z szyjki macicy we wrześniu.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na zakażenie dróg rodnych. Konieczne jest rozpoczęcie leczenia. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zaleci właściwe leki.