Upławy w 6 tygodniu ciąży a możliwe następstwa

Witam serdecznie, Jestem w 6/7 tygodniu ciąży, która została potwierdzona przez ginekologa. Wczoraj wystąpiły u mnie upławy (zauważone na papierze podczas podcierania) tylko raz, są koloru blado różowego. Dziś znów wystąpiły (już dwa razy podczas korzystania z toalety). Nie mam bólu brzucha, jedynie bolą mnie nogi (sadzę, że od leżenia). Jest to moja pierwsza ciąża i bardzo martwię się o dzidziusia. Czy to oznacza coś złego? Dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.