USG tarczycy i wynik TSH a osłabienie, drżenie rąk i kołatanie serca

ZWitam.Na usg tarczycy stwierdzono hypoechogenne,niejednorodne ognisko na lewym placie o wym.8x9mm.Na prawym przy granicy z ciesnia dwa mniejsze tez hypoechogenne.Tarczyca o ezmozonej echogennosci.Oba platy o wym. Vt=8.1 ml.Slinianki i naczynia krwionosne prawidlowe.Wezly niepodejrzane o wym.w lini prostej do ok.7mm.Czesto jestem slaba.Ma drzenia rak i kolotania serca.Pogorszyl mi sie wzrok.Tsh 1,61(0,3-5,6)Ft4 10,80(7,5-21)anty-tpo 0,0(0-34).Czy to cos groznego?Co mnie czeka?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje an występowanie zmian w obrębie tarczycy. Niemniej jednak wyniki badań hormonalnych są dobre. Proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.