Utykanie oraz ból kostki i uda przy dyskopatii i zespole korzeniowo-lędźwiowym

witam chodzę do por.ortopedycznej i specjalista powiedział że ja mam dyskopatie,zespół korzeniowy lędźwiowy L-S gorzej jest mi chodzić bo utykam,mam plamkę czerwono i strasznie boli mi kostka,i udo, kiedyś upadłam a biorę leki mydokalm,biofenak ponich jest troche inaczej uśmieża mie ból a jak ich nie mam to nawrót obiawów choroby,czy długo będę miała te obiawy?mało co jem bo nie mam sił a pracuje codziennie i jestem na chodzie.co dalej mam robić bo kiedyś miałam ścięgno naderwane proszę o poradę

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, bol kostki moze byc związany z urazem z przeszłości. Zalecam jednak wykonanie badan u lekarza ortopedy celem postawienia diagnozy oraz włączenia odpowiedniego postępowania. Pozdrawiam