Bolesność kręgosłupa a dyskopatia

witam tu Ewa, przez tyle miesięcy nieodczuwałam bulu,a teraz lekarz ortopeda stwierdził u mnie dyskopatię,zespół korzeniowo bólowo w dolnym okolicach a kiedyś miałam upadek i teraz odczuwam kujący ból jest nie do zniesienia utykam za często,nawet boje się wychodzić bo możliwość może mi za kuć ból.czy długo będę się leczyć u specjality?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety dyskopatia jest zazwyczaj choroba przewlekła i wszystko zalezy od zastosowania odpowiedniego leczenia i profilaktyki mającej na celu zahamowanie postępu choroby. Pozdrawiam