Ból kręgosłupa lędźwiowego i drętwienie nogi

Witam Ewa, mam taki mały problem, kiedyś uczyłam się nauki tańca źle stanęłam i odczułam kujący ból w kostce, później po jakimś czasie poszłam do lekarza specjalisty i powiedziałam wszystko i mniej więcej teraz częściej odczuwam ból w okolicach w boku kręgosłupa lędźwiowego co mnie utrudnia w chodzeniu bo przeważnie utykam. a na stopie mam taką plamkę czerwoną i widać lekki mały siniak i boli jak nic i odczuwam mocne drętwienia od kolana do stopy.

Małgorzata Panek

Bez zbadania nie można nic stwierdzić. Ból kręgosłupa może być związany z nieprawidłową postawą podczas ruchu, wymuszoną odruchowo przez odciążanie stopy. Proszę udać się do ortopedy.
Pozdrawiam