Uzależnienie od napadów objadania się

witam! Mam straszne napady objadania się.Rzadko wiążą sie one z epizodami wymuszenia jedzenia. Uczęszczam do poradni psychiatrycznej i sie leczę. Jakie leki są przepisywane w leczeniu tego szchorzenia, które mają długą mete działąnia. uzalezniam sie od lekow bardzo szybko i mam je zmieniane.

Dzień dobry,

Myślę, że najlepiej rozmawiać o takich sprawach ze swoim lekarzem prowadzącym i/lub psychoterapeutą, ponieważ oni znają Panią osobiście i Pani historię leczenia.
Ogólnie tylko, w zależności od tego co jest PRZYCZYNĄ Pani dolegliwości - czasem stosuje się leki, a czasem psychoterapia jest wyłączną formą leczenia.