W jaki sposób leczyć Trichophyton?

Nak leczyc trychopyton rubrum.Zadne kremy i masi nie pomagaj.Mialam robione badanie zeskrobin i wyszlo wlasnie to.Nie jestem chora na raka,nie mam Aids ani Hiv.(tez badania przeprowadzilam)mam 56 lat.teraz wychodza mi placki na dolnych czesciach nog /piszczele i boki.Blagam pomozcie.Juz tyle pieniedzy wydalam na lekarz i leki i ciagle to swindtwo swedzace ,czerwonawe wychodzi.Nie ma tego duzo,ale nie wazne jest to tak stresujace juz tyle lat ...

Lek. Tomasz Budlewski

Czy przy oznaczeniu drobnoustroju nie było wykonanej wrażliwości na leki?