W jaki sposób mogę regenerować kolana, które są przeze mnie mocno eksploatowane?

W jaki sposób mogę regenerować swoje kolana(jakieś lekarstwa?), które codzień są przeze mnie mocno eksploatowane? (trenuję piłkę nożną)

Witam,
Wskazane są masaże, można je wykonywać samodzielnie i zabiegi fizjoterapeutyczne.
Wzmocnienie mięśni stabilizujących stawy kolanowe jest bardzo ważne, szczególnie ważny jest mięsień prosty uda.
Pozdrawiam