W jaki sposób odstawić lek nasenny Nasen?

Witam biorę środek nasenny nasen 10 mg bez którego nie mogę zasnąć , ale trwa to już trzy miesiące -więc za długo.Teraz boję się że jak go nagle nie będę brał to nastąpi efekt odstawienia , jak piszą w ulotce. Proszę mi powiedzieć ja z tego mam wyjść. Olek

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, lekarz po badaniu określi najbardziej odpowiednie postępowanie.