Włożenie spermy do pochwy w celu zapłodnienia

Witam serdecznie. Kochamy sie codziennie. Moj partner zawsze dochodzi ale nie we mnie. Chcialabym miec dziecko. Czy jesli dojdzie na zewnatrz i wezme jego sperme wloze do pochwy i potem ponownie zaczniemy sie kochac czy moze wtedy dojsc do zaplodnienia?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest to możliwe, ale dużo większe prawdopodobieństwo ciąży zaistnieje przy normalnym stosunku z wytryskiem w pochwie.
Pozdrawiam