Wodniste stolce przy pierwszym opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Zażywam pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Vixpo. Zaczęłam 2 dnia cyklu. Dziś wzięłam 3 tabletke. Mam problem, ponieważ nie mam biegunki ani bółów żoładka i mam luźne wodniste stolce 1-3 razy dziennie. Zażywam tabletki o 8:00 i potem oddaje stolec jak kazdego innego dnia tylko ze są one wodniste. Czy tabletki po 7 dniach będą skuteczne? Nie wiem co robic? Jeszcze nie współżyłam biorąc tabletki. Proszę o pomoc!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w tej sytuacji konieczna jest wizyta u ginekologa i zmiana stosowanego preparatu. Pozdrawiam