Wskazanie okulistyczne do cesarskiego cięcia

Chciałabym zapytac o wskazania okulistyczne do cesarskiego ciecia. W październiku 2013r. miałam chirurgiczna refrakcyjna wymianę soczewek na obu oczach (wada 9 i 8) Po 3 miesiącach wykonano mi dodatkowo kapsulotomie poniewaz torebki sie nie czyściły samoczynnie i miałam męty na oczach. Okulista powiedziała ze poród tylko cesarski, czy to nadal aktualne?? Nie chce narażać dziecka naturalnym porodem poniewaz mam czasami słabsze widzenie i zdarza sie wysokie ciśnienie oka-4 ciaza,3poronienia

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że tak aktualne - proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty po odpowiednie zaświadczenie.