Wydzielina z pochwy i nadżerka

Witam, od pewnego czasu zauważyłam dziwną wydzielinę z pochwy, która po wyschnięciu daje się zdrapać z majtek robiąc taki, no jakby puder. Dzisiaj zdrapując z podłogi wyglądało jak bardzo zmiętolony, podarty papier. Czasami też ten śluz jest brązowy i bardzo brudzi majtki. Miałam niedawno robioną cytologię i mój lekarz wykrył nadżerkę. Czy może to być ze sobą powiązane? Nic nie piecze, nie swędzi, nic takiego. Tylko kolor. Nie ma też mocnego zapachu. Co to jest i czy to jest prawidłowe?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś wiećej powiedzięc. proponuję udąc sie do lekarza ginekologa.