Obfita wydzielina z pochwy o wodnistej konsystencji

Witam. Już od paru miesięcy borykam się z bardzo obfitą wydzieliną z pochwy o ,,wodnej" konsystencji. Nie ma ona nieprzyjemnego zapachu, nie czuje pieczenia ani swędzenia w pochwie. Śluz jest tak obfity, że momentami czuję jak ze mnie wylatuje. Bez wkładki higienicznej się nie obejdzie. Byłam już u wielu ginekologów i zawsze dostawałam różne leki przeciw infekcjom. 2 lata temu przy badaniu ginekologicznym stwierdzono, że mam nadżerkę. Czy ona może być przyczyną mojego problemu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej możliwe jest iż jest to właśnie taka przyczyna. Również prawdopodobne są wahania hormonalne.