Wynik badania bHCG podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

biore tabletki antykoncepcyjne vibin od trzech miesięcy regularnie od stałej porze badanie wykonane przez ginekolog w porzadku 21.12.2014 odbyłam stosunek dzis 03.01.2015 zrobilam bete hcg wynik<0,1 mIU/ml boje sie czy moge być w ciąży czy ten wynik jest wiarygodny nasłuchałam sie że są kobiety które biorą tabletki i zachodza w ciaże czy powinnam sie bac ze test zrobilam za wczesnie i moge byc w ciąży nie zazywałam zadnych antybiotyków i innych leków tylko biorę codziennie rano tran

Jeśli zażywa Pani tabletki według wskazań, prawdopodobieństwo ciąży jest znikome. Ciąże w trakcie przyjmowania doustnej antykoncepcji wynikają najczęściej z błędów popełnianych przez pacjentki (m.in. pominięcie tabletki, wydłużenie przerwy na krwawienia z odstawienia, zażywanie leków obniżających skuteczność antykoncepcji).