Wynik badania błony śluzowej przełyku 60-letniej osoby do analizy

PROSZĘ O POMOC. BŁONA ŚLUZOWA PRZEŁYKU NA ODCINKU OKOŁO 15 CM POWYŻEJ WPUSTU SILNIE ZACZERWIENIONA POKRYTA NALOTEM WŁÓKNIKA O OSŁABIONEJ PERYSTALTYCE. BŁONA ŚLUZOWA ZACZERWIENIONA PLAMIŚCIE W CZĘŚCI W CZĘŚCI PRZEDODZWIERNIKOWEJ . CZY TO JUŻ NOWOTWÓR I JAKIE MAM SZANSE NA WYLECZENIE

Lek. Tomasz Budlewski

Aby wykluczyć/potwierdzić zmiany nowotworowe należy poczekać na badanie wycinków.