Wynik badania na toksokarozę u dziecka

Mam wyniki mojego dziecka na toksokaroze toxokaroza canis IgG (X33) 16 NTU <9 NTU -nieobecne 9-11 NTU - wątpliwe >11 NTU - obecne Jaki to jest wynik pozytywny czy negatywny? Ma tą chorobę czy nie?

Proszę się udać do doświadczonego lekarza chorób zakaźnych.We Wrocławiu na ul.Bujwida mieści się Poradnia przy Klinice Chrób Zakżnych. Oczywiście razem z dzieckiem oraz wszystkimi badaniami jakie Pani posiada.Rozpoznanie choroby stawia się zawsze w łączności z objawami klinicznymi.
Pozdrawiam ciepło

dr n.med.Adrianna Wilczek