Wynik badania USG brzucha u 39-letniej osoby

Proszę o interpretację wyniku USG brzucha.Wątroba o jednorodnej, prawidłowej strukturze echa,niepowiększona. ŻW, PŻW w normie.Pęcherzyk echoujemny, o nierównych zarysach zew.,zagięty. W obrębie dna widoczna, nieregularna przyściennie położona struktura hyperechogeniczna o wym. 23x5mm o niejasnej etiologii.Przyścienny złó, zwapnienia w ścianie? Głowa i trzon trzustki prawidłowe, ogon aorta przesłonięta przez gazy. Śledziona,nerki, pęcherz prawidłowe. morfologia,alat w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. być może wykonanie TK jamy brzusznej. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.