Wynik badania USG naczyń szyi

Witam mam 36 lat dzis odebralam wynik badania usg naczyn szyi -doppler co to znaczy :podejrzenie kilkingu lewej VA w odc V2 ?

Proszę udać się do chirurga naczyniowego. Kinking jest to kątowe zagięcie / pętla tworzona przez tętnicę. Być może istnieją wskazania do poszerzenia diagnostyki o angio-TK tętnic dogłowowych.