Wynik morfologii krwi 25-letniej kobiety do interpretacji

Witam serdecznie odebrałam dziś wyniki z badania laboratoryjnego i martwię się wynikiem WBC. Mam 25 lat proszę o odpowiedź czy faktycznie mam się martwić tymi wynikami: WBC 10,75 K/ul, RBC 4,54 M/ul, HGB 13,5 g/dl, HCT 39,1 %, MCV 86,1fl, MCH 29,7 pg, MCHC 34,5 g/dl, PLT 269 K/ ul, OB 9 mm/h, kwas moczowy 287 umol/l. Bardzo dziękuję z góry za odpowiedź pozdrawiam

Witam.

Krwinki białe są tylko nieznacznie podwyższone (tak przypuszczam - nie ma podanej normy ustalonej dla wykonującego laboratorium, a najczęściej zakres norm dla WBC to 4 - 10 tys)
Właściwie można przyjąć, że krwinki białe są na górnej granicy normy.
Reszta parametrów też wygląda dobrze i nie budzi niepokoju.

Dla pewności można jednak, w ciągu miesiąca, powtórzyć morfologię krwi z rozmazem mikroskopowym.