Wynik poziomu bHCG w 5 tygodniu ciąży
Jestem w 5tc. Wczoraj (17.05) robilam badanie bhcg z krwi wynik 81,4 mlU/ml. Dodam ze mialam podwojna owulacje. Wynik miesci sie w normie podanej na wyniku ale czy nie jest za niski?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Normy są bardzo szerokie i często zmienne osobniczo. Jednorazowy wynik nie świadczy o żadnej patologii. Najważniejszy jest obraz w badaniu USG.
Szanowna Pani!
Wynik jest prawidłowy, jezeli jest Pani niespokojna proponuję ponowne badanie za 5 dni,
wtedy będzie Pani widziała wzrost poziomu B-HCG.
Z poważaniem
Katarzyna Lewicka