Wynik rezonansu magnetycznego kręgosłupa i długi termin oczekiwania wizyty u lekarza

Witam serdecznie.Odebrałam dziś wynik rezonansu magnetycznego kręgosłupa,termin do lekarza mam dopiero 1 kwietnia, czy mogłabym prosić o poradę w związku z wynikami. ;;Degeneracyjne obniżenie sygnału krążka międzykręgowego L5/S1 z objawami dokanałowej przepukliny-protruzji tego krążka uciskającej i modelującej przednio-prawe obrzeże worka oponowego-zmniejszającej wtórnie wymiar a-p kanału kręgowego do około 11mm (stenoza względna).

Witam,

A jakie są Pani objawy? Zaburzenia czucia, drętwienia kończyn dolnych? Proponuję udać się do fizjoterapeuty, który zajmuje się schorzeniami kręgosłupa - zbada Panią i będzie mógł zaproponować postępowanie.