Wyniki poziomu cukru u 18-latka

Witam. Chciałam zapytać czy to normalne. Mam 18 lat i gdy mierzyłam cukier rano na czczo wychodziło 50, a po południu po zjedzeniu ptasiego mleczka 20. Czekam na odpowiedz.

Mikołaj Cyganok

Witam! Należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań:
1.Jaką metodą dokonywany był pomiar? Jeżeli glukometrem, to czy miał sprawne baterie?
2. Podane przez Panią wartości, domyślam się, że w mg%(mg/dL) sugerują poważną hipoglikemię, zatem nasuwa się pytanie, jak się pani czuła, przy takich wartościach glikemii?
Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego z odnotowanymi wartościami pomiarów. On odpowiednio pokieruje dalszą diagnostyką.

Jeżeli wartości glikemii wyrażone są w mg/dl ( a tak sądzę) to są one kompletnie niewiarygodne. Nie da się normalnie funkcjonować przy poziomie glukozy 20mg/dl. Przy tym poziomie wiele osób jest już w śpiączce hipoglikemicznej.