Wyprostne ustawienie kręgosłupa szyjnego z tendencją do kyfozy

Witam , mam pytanie po zdjęciu rtg dostałam taki opis : wyprostne ustawienie kregosłupa szyjnego z tendencja do kyfozy na poziomie c5-c6 widoczne osteofity na przednich i tylnych krawedziach trzonow oraz zmiany zwyrodnieniowe w stawach haczykowo kregowych. Prosze o rade co robić i co to oznacza , bo mam straszne szumy uszne i blokade w głowie. Laryngolog powiedział ze czysto,leki na rozkurczenie tetnic tez mialam i nic nie pomoglo , poszlam na zdjecie rtg i dostalam taki opis.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na występowanie zmian o charakterze zwyrodnieniowym. Warto skorzystać z pomocy rehabilitanta.