Wysoki poziom kreatyniny w badaniach

Witam, Właśnie odebrałam wyniki i trochę się przeraziłam wysokim poziomem kreatyniny 1,41 a norma do 90.No i eGFR wg MDRD 41,74.Podstawowa morfologia,elektrolity lipidogram,mocz,mocznik ok.Zdarzają się wyniki w górnej granicy,ale w normie.Wierząc wynikom to dość znaczące upośledzenie pracy nerek.Cztery lata temu miałam robioną urografię nerki funkcjonowały normalnie,ostatnio kreatyninę wykonywałam 2 lub 3 lata temu,była niska.o czym to świadczy? Dziękuję za odp, Asia

Witam

Wskazane powtorne wykonanie oznaczenia, jezeli wynik sie powtorzy bezwglednie konieczna konsultacja lekarska i uzupelnienie diagnostyki takiego stanu rzeczy

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga