Wysypka na ciele u 2-letniego dziecka

Witam mój syn ma 2 latka i dostal wysypki na nóżce i brzuchu , nie mam pojecia co to może być a jutro niedziela , wiec na lekarza nie ma co liczyć, więc jedynie na pogotowie . Wygląda to po prostu jak przedarta skóra po upadku jednak powiekszylo sie to bo wczoraj bylo tego mniej .. Proszę o pomoc jakąś rade ..

Żeby poradzić coś sensownego, trzeba widzieć wysypkę, z samego opisu niewiele wynika. Jest tyle różnych wysypek, że zgadywanie nie prowadzi do nikąd. Koniecznie proszę pójść do lekarza - pediatry lub dermatologa.