Wzdęcia po przyjmowaniu leków na bakterię Helicobacter pylori i zapalenie żołądka

witam od 1,5 miesiąca leczę się na helicobakter i zapalenie żołądka i biorę raz dziennie emanere 40mg a od miesiąca mam wzdęcia nie boli mnie brzuch mam normalny stolec bez krwi czy to może być przez lekarstwo czy cos innego . biore na wzdęcia espumisan max kapsułki na dobę

Magdalena StusiĹska

Lek który Pan bierze raczej nie powinien powodować wzdęć. Być może jest jakaś inna przyczyna tego stanu- np. dieta?