Wzdęty brzuch, nudności, wzmożony apetyt i zawroty głowy

Witam. Ostatni raz miesiączke miałam 19 grudnia 2013 r. Od kilku dni miałam tak jak by nadęty brzuch i lekko mnie bolał teraz tylko kręci mi się w głowie i mam nudności, często bym jadła. Co to może oznaczać? na test c. jest za wcześnie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż są to objawy owulacji, ponieważ zakładając iż ma Pani regularne cykle ta pojawiła się około 2.01. testy ciążowe są wiarygodne po upływie 14 dni od stosunku.