Wzmacnianie naczyń po skleroterapii żylaków

Witam, Jestem 2,5 tygodnia po skleroterapii małego żylaka i pajączków chciałabym zacząć brać jakieś tabletki na wzmocnienie naczynek żeby nie pojawiały się nowe, ale czy nie zaburzy to procesu wchłaniania się tych pajączków po ostrzykiwaniu? Nie chciałabym aby przez to zabieg nie przyniósł oczekiwanych efektów

Przy leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej preparaty farmakologiczne mają marginalne znaczenie. Proponuję do wygojenia zmian lub wizyty kontrolnej (dalszą decyzję odnośnie postępowania podejmme lekarz, który Panią leczy( nosić wyroby uciskowe II klasy ucisku.

Witam serdecznie, jedynie regularna kompresjoterapia I' ucisku może spowolnić powstawanie nowych zmian. Pozdrawiam, dr n. med. Łukasz Szczygieł, spec.angiolog