Zaburzenia widzenia w centralnej części

od 2 miesięcy mam zanik obrazu w centr.części widzenia .po bad.angl.flu.wynik;..od faz wczesnych w skroniowej i górnej części tarczy zastój kontrastu utrzymujący się do faz póżnych;z przeciekiem kontrastu w fazach póżnych.Obraz może odpowiadać A10N.proszę o poradę i ewent,metody wyleczenia'pozdrawiam Marian,K. lat 61

Piotr Pilarski

Wynik można interpretować tylko w oparciu o wywiad badanie lekarskie oraz wyniki innych badań. Sugeruję wizytę u okulisty.

Pozdrawiam.