Zacienienie w polu płuca a wskazania do dalszego postępowania

drobne, regularne zacienienia w polu dolnym płuca lewego - 9 mm. Co to oznacza? ,co mam robić z tym dalej, gdzie mam się udać proszę o odpowiedź

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego, który kierował na badanie, aby mógł on ocenić jego wynik w korelacji z danymi klinicznymi i zadecydować o dalszym postępowaniu.