Zaniżone leukocyty i neutrofile

Witam, odebrałam wyniki morfologii i zaniepokoiły mnie one, ponieważ: leukocyty 2,8 (norma 4-10), neutrofile 1,14 (norma 2,5-7), eozynofile 0,04 (0,1-0,5), limfocyty 49,5% (20-45), ciężko trenuję, prowadzę sportowy tryb życia, dobrze się odżywiam, czy to może być powodem przemęczenia? Dodam też, że mam 2 małe polipy żołądka, które były badane i są niegroźne, proszę o jakąkolwiek pomoc i poradę

Witam! Obniżenie poziomu leukocytów, czyli białych krwinek w każdym przypadku wymaga pogłębienia diagnostyki. Proszę wykonać manualny (ręczny) rozmaz układu białokrwinkowego, gdyż jest to badanie o wiele bardzie dokładne od tego wykonywanego w analizatorach automatycznych.