Zaróżowiony śluz a implantacja

Mam 30-31 dniowe cykle, dziś jest 30 dc a moja beta wynosi 20,6. Następną zrobię za 2 dni, raz już poroniłam pomimo brania luteiny. W środę wybieram się do lekarza, mój niepokój wzbudził delikatnie zaróżowiony śluz w ndz do południa. Może to była implantacja? W sobotę rano test był negatywny, w niedzielę pozytywny i zaróżowiony śluz. Wcześniej w pt wieczorem temp podniosła się z 37-37.1 do 37.3. Teraz utrzymuje się 37.2-37.3? Możliwe że wzrost temp zw jest z wzdęciem, którego doświadczyłam w pt?

Magdalena StusiĹska

Zaróżowiony śluz może wskazywać na implantację, zwłaszcza jeżeli test ciążowy jest pozytywny. Wzrost temperatury może mieć różne przyczyny, również problemy brzuszne.