Zasady refundacji w przypadku preparatu Granuflex

leczę u mamy odlezynę pani doktor przepisywała mi granuflex na znizkę teraz poinformowala mnie aby otrzymać refundacje musze udać się z mama do specjalisty jakie saązasady refundacji w)w leku

Granulex przepisujemy na 30% w przewlekłych owrzodzeniach, a na ryczałt w przewlekłym genetycznym schorzeniu Epidermidis bullosa. U pani mamy z odleżynami odpłatność jest na 30%. Pani lekarz może jednak chcieć konsultacji chirurgicznej bo NFZ tak sobie chce i jeśli takiej konsultacji nie będzie to lekarz płaci 200 zł za każda zakwestionowaną przez NFZ receptę.