Zastosowanie nowego opakowania tabletek antykoncepcyjnych

Zapomnialam tabletki antykoncepcyjnej, zawsze biore o 20:30 i jezeli wzielam nastepna o 8:00 (czyli 11,5 h minelo) to dalej jest wszytsko ok? To jest 3 tydzien, mam sobie zrobic przerwe 7 dniowa czy od razu zaczac nowe opakowanie ?

witam,
W tym przypadku powinna Pani przyjmować kolejne tabletki o stałej porze aż do końca opakowania. Następnie należy zrezygnować z 7 dniowej przerwy i od razu zacząć kolejne opakowanie. Wówczas działanie antykoncepcyjne tabletek powinno być zachowane.