Zawroty głowy, osłabienie a wynik badania krwi

Witam. Mam częste zawroty głowy, najgorsze przy wstawaniu, jest mi słabo, często leci krew z nosa, z dziąseł, robią mi się siniaki, czasami bolą mnie stawy, ale wyniki krwi mam wszystkie w zakresie normy, jedynie bazofili jest minimalnie za mało. Hemoglobina i hematokryt w dolnej granicy, ale nadal w normie. Czy mogę być na coś chora, mimo dobrych wyników krwi?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc się wypowiedzieć konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskiego. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.