Złe wyniki badań morfologii po operacji tarczycy

jestem po operacji tarczycy mam złe wyniki co mam robić 13 września do endokrynologa czesto stan podgorączkowy 37,4 dużo krwinek białych 11,8 G/I mxd 1,0 G/I OB 15 mm cholesterol 6,2 mmol/l mam cukrzyce leczę się wynik 11,9 mmol,l co mam robić czekać na wizytę czy do lekarza pierwszego kontaktu porad oczekuję pozdrawiam

Witam,
przez internet raczej żaden lekarz wyników badań nie będzie interpretował, ponieważ na właściwa diagnozę składają się również inne elementy wywiadu medycznego, ponadto na stan naszego zdrowia również mają wpływ wyniki innych badań/parametrów o których Pani nie wspomina. Utrzymujący stan podgorączkowy nie jest normą i chociażby z tego względu warto udać się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu. To na pewno Panią uspokoi lub pozwoli szybko podjąć ewentualną terapię.

Pozdrawiam
Agata Jarnuszewska
jarnuszewska.dobrydietetyk.pl