Zmęczenie, senność i problemy z koncentracją

Witam :) Jestem ciągle zmęczona, senna. Mam problemy z koncentracją. Nagle dopadło mnie przeziębienie, wyskoczyła opryszczka. Mam zmienne nastroje. Co jakiś czas odczuwam kłucie serca. Moja miesiączka trwała 3 dni i była bardzo słaba (zwykle trwa dni 6). Wypadają mi włosy, a cera jest blada. Co zrobić, żeby znów czuć się normalnie? Czy to coś poważnego czy to przejściowe? Pozdrawiam

Witam. Przede wszystkim sugeruję konsultację z lekarzem poz i wykonanie podstawowych badań krwi.