Zmiana tabletek antykoncepcyjnych podczas obfitych plamień

Witam, zażywam tabl novynette ze wzgl na plamienia zostały zmienione na regulon. pani doktor kazała przyjąć 1 tabl w 1 dniu miesiączki, ale plamienia są na tyle obfite ze ciężko będzie rozpoznać czy to "już" Czy mogę wiec przyjąć nie robiąc przerwy miedzy opakowaniami? czy po 7 dniowej przerwie( 8 dnia) czy ochrona antykoncepcyjna będzie zachowana a jeżeli nie to przez jaki czas stosować dodatkowe zabezpieczenie? proszę o szybką odpowiedź dziękuję, pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję przyjąć kolejną tabletkę 8 dnia.