Znamię hyperechogeniczne w jajniku

Witam, mam 31 lat, ok. pół roku temu wykryto u mnie zmianę hyperechogeniczną w jajniku o śr. ok. 12mm. Przy ostatnim usg lekarz zlecił mi wykonanie testu Roma. Bardzo proszę o inf. czy wynik jest prawidłowy. CA 125 - 16,98 U/ml (jeszcze 3 miesiące temu był 8,6) HE4 - 56 pmol/l Roma - 9,53% Z góry dziękuję za informację.

Obecne wyniki nie wydają się być wysoko niepokojące! Proszę jednak,na spokojnie,być pod stałą opieką lekarza prowadzącego Panią w tej sprawie dotychczas!!! zż