Żółte upławy, bóle jajnika i podbrzusza oraz nudności

Nurtuje mnie pewien problem , współżyłam z chłopakiem 14 października dwa dni po stosunku zauważyłam mocno żółte upławy, trwały dwa tygodnie. Następnie doszły bóle jajnika i podbrzusza , a w końcu całego brzucha. Mam poranne nudności a brodawki mam lekko ciemne i są na nich żyły, odrzuca mnie od niektórych dań . Raz zdarzyło mi się brązowe plamienie , czekam na okres , którego nie mam już prawie miesiąc. Czy mogę mieć jakieś problemy ze zdrowiem?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Polecam wykonać test ciążowy. Upławy mogły mieć związek z inekcją dróg rodnych a pozostałe objawy mogą sugerować ciążę. W razie wątpliwości proszę udać się do Poradni Ginekologicznej.