Zsunięta prezerwatywa w dzień owulacji

Witam ostanio podczas stosunku , mój partner doszedł we mnie jednak zsunęła mu sie prezerwatywa, zaraz ja wyciągnęliśmy, jak obliczyłam był to dzień owulacji, czy jest duża szansa na zajście w ciążę

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest taka szansa. Proponuję wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku.

Zdecydowanie tak. Zsunięta prezerwatywa nie jest żadnym zabezpieczeniem. Proszę wykonać test ciążowy w przypadku braku miesiączki w wyznaczonym terminie.

Pozdrawiam.