Związek siostry bliźniaczki

4 m-ce temu wyjechałam z siostrą bliźniaczką za granicę, trzymałayśmy się do tej pory bardzo mocno ze sobą, 3 tyg temu siostra poznała faceta. Boli mnie to, codziennie płaczę, nie wiem jak sobie poradzić, ale wiem że kazdy chciałby mieć drugą połówkę. Facet chce mnie poznać i chce żebym z nimi spędzała czas, i przyjeżdza z siostrą do mojego domu rodzinnego na świeta, jak się z tym pogodzić i nie załamywać, nie chciałam tak szybko,co zrobić żeby siostra mnie zrozumiała, bo teraz ja jestem ta zła

Pani stan wymaga głębszej analizy. Stan który Pani obecnie przeżywa odbija się negatywnie na jakości życia Pani oraz najbliźszych. Zalecam podjęcie psychoterapii.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza