Życie po usunięciu laserem leukoplakii pęcherza moczowego

Witam, pytałam o seks po usunięciu laserem leukoplakii pęcherza moczowego, dziękuję za odpowiedź, ale mam jeszcze pytania w związku z tym zabiegiem. Kilka dni po nim mam zaplanowany wyjazd na drugi koniec Polski i nie wiem, czy mogę bezpiecznie jechać - czy jest możliwość, że dostanę jakiegoś krwawienia (boję się, szczególnie, że lekarza nie będzie obok)? Czy od razu po zabiegu będę mogła dźwigać walizkę? Co z kąpielą w basenie? Przepraszam za tyle pytań, ale bardzo przeraża mnie ten zabieg:(

Witam. Niestety odpowiedzi na pytania muszą wiązać się ze znajomością rozległości zmiany oraz głębokości jej usunięcia. Od tego będą uzależnione ewentualne niebezpieczeństwa i możliwości aktywności fizycznej. Proszę bezpośrednio spytać leczącego urologa i ... spokojnie, to tylko strach z wielkiiimi oczami ;)