Zaburzenia równowagi, zawroty głowy i nudności

Około 3 tyg temu pojawiły sie u mnie nagłe ,chwilowe zawroty głowy, zaburzenia równowagi a następnie po nich nudności.Doszły też zachwiania równowagi ,uczucie jak bym była pijana,macha mnie albo w przód albo na boki. Od tygodnia drętwieje mi głowa ,twarz usta,drga lewe oko. Oprócz objawów zaburzeń równowagi mam problemy z pamięcią ,koncentracją .Do specjalisty dopiero za 2 tyg a czuję się fatalnie. zaburzenia równowagi pojawiają się coraz częściej i są bardzo dokuczliwe. Mam 38 lat.Wyniki krwi są w normie tylko cholesterol 250 ,tróglicerydy 164.Co może być przyczyną zaburzeń równowagi? Słyszałam, że zaburzenia równowagi od kręgosłupa są częste, podobnie jak zaburzenia równowagi od stresu czy problemów emocjonalnych. Przyznam, ze trochę mnie martwią te zaburzenia równowagi a nie wiem jak zdiagnozować przyczyny zaburzeń równowagi w mojej sytuacji

Przyczyny mogą być różne neurologiczne, laryngologiczne, zespół lękowy należy wykonać badania u specjalisty czyli poczekać, pozdrawiam.